• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Заходи до 85-х роковин з Дня пам'яті Голодомору на Україні 32-33 р.

Заходи до 85-х роковин з Дня пам'яті Голодомору на Україні 32-33 р.

2018-11-23

/Files/images/vih_rolbota/IMG_20181123_112458.jpg

Напередодні Дня спомину 85-х роковин української трагедії , учні та педагоги Веснянської ЗОШ І-ІІІ ст. були залучені до акції «Незабудка пам’яті!», метою якої було виготовлення квітки незабудки, щоб ще раз нагадати учням та батькам про трагічну долю рідного народу та громадянську відповідальність за його майбутнє. Символ акції – ніжну квітку незабудку, створили учасники учнівського самоврядування під керівництвом вчителя трудового навчання Залевської К. Жовтоблакитна квітка – посіла почесне місце на серці кожного школяра, нагадуючи про загиблі душі тих часів.

Щемним спомином про гірке минуле українського народу звучали слова учнів 7 класу, які запросили усіх на виховний захід «Горить свіча і…». Школярі перегорнули сумні сторінки історії України, на яких кривавим і чорним чорнилом вписані слова «голод», «голодомор» . Хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих 1932-1933 років. Музична композиція «Свіча», яку підготували учні 6 та 2 класу, донесла до кожного весь біль материнського серця.

Щоб вшанувати пам’ять жертв того страшного лихоліття наших односельчан, учні та педагоги школи долучилися до спільної молитви біля пам’ятного знаку на сільському кладовищі. Панахиду по невинно убієнним провів настоятель Свято-Георгієвського храму с.Веснянка протоієрей отець Миколай.

Запалюючи Свічу Пам’яті у ці скорботні дні ми тихо молимося за спокій загиблих душ, за світлу пам’ять та просимо прощення. Головне не забувати їх – невинних жертв Сталінського терору, що так і не дожили до весни тридцять третього. Вони для нас – зразок волі і терпіння, приклад святих мучеників на землі. Вони варті частинки серця істинного українця, а також пошани кожного, хто може назвати себе Людиною!

Кiлькiсть переглядiв: 150

Коментарi